Antalya Eca Kombi Bayi, Antalya Doğalgaz Firmaları, Antalya Doğalgaz

ÜCRETSİZ KEŞİF HATTI +90 242 999 26 11

Kombi Denildiğinde Akla Gelen İlk Firma

Kombi Denildiğinde Akla Gelen İlk Firma Firmamız Antalya Eca kombi bayi, kombi dendiği zaman aklınıza gelebilecek tüm hizmetleri size sunmaktadır. Üstün kalite ve uzman çalışma kadrosu ile hizmet veren firmamızın vermiş olduğumuz hizmetleri aşağıda inceleyebilirsiniz.

1- Proje Çalışması

Firmamız öncelikle Miske Mühendislik, Enerya dağıtım şirketinin yetkili firması olarak Antalya' da hizmet vermektedir. Bu anlamda Miske Mühendislik olarak Antalya ilinde ve tüm ilçelerinde doğalgaz projelerinin çizimini yapmak, onaylamak ve süreci takip etmek gibi işleri yürütmekte oldukça başarılıdır.

Yapmış olduğu tüm projeleri büyük bir titizlik ile hazırlayıp; tüm teknik şartları yerine getirmektedir. Bu sektöründe edindiği tecrübeleri yapmış olduğu projelere de yansıtmayı ihmal etmemektedir.

2- Kalorifer Tesisat Kurulumu

Firmamız Antalya Eca kombi bayi, gerek yeni yapılan inşaat halindeki dairelerin gerek ise tamir edilmesi gereken dairelerin kalorifer tesisatının döşemesini yapmaktadır. Tesisat işleminde kullandığımız tüm malzemeler ise en son sınıf kalite malzemelerdir. Aynı şekilde tesisatı yapan işçiler de konusunda uzman, profesyonel olarak çalışan işçilerdir.

Kaliteli malzeme kullanımı ve profesyonel işçilik sayesinde günümüzde önemli bir sorun olan ısınma sorununu firmamız çözmektedir.  Bu sayede kullandığınız doğalgaz daha ekonomik olacaktır.

3- Kolon Tesisat Kurulumu

Antalya' nın yetkili firması olan Miske Mühendislik firmamız; Enerya dağıtım şirketinin belirlemiş olduğu dağıtım yerinden hattı alarak bizden hizmet talep eden her dairenin kapısına kadar tesisat kurulumunu gerçekleştirmekteyiz. Bunu yaparken yasalarda belirlenmiş olan bütün şartnamelere uymaktayız. Bu sayede doğalgaz hattınız güvenilir ve yasalara uygun bir şekilde evinize gelecektir.

4- Satış ve Teknik Servis

Firmamız Miske Mühendislik, yukarıda sayılan hizmetlerin yanı sıra Antalya' da doğalgaz alanında Bosch yetkili bayisi olarak hizmet vermektedir. Bunun yanı sıra birçok diğer kombi markalarının da satışını yapmaktadır.

Satışını yapmış olduğumuz bazı kombi markaları şu şekildedir: Ariston, Buderus, ECA ve Demirdöküm... Bu kombi markaları içerisinden bütçenize uygun olan markayı terci edebilirsiniz. Ayrıca firmamız satmış olduğu kombilerin kurulumunu da üstlenmektedir.

Herhangi bir arıza olması durumunda yine size teknik servis hizmeti vermektedir. Kısaca kombi dendiği zaman firmamız A' dan Z' ye her daim müşterisinin yanındadır.

antalya eca kombi bayii antalya eca kombi fiyatları eca kombi bayii antalya eca kombi fiyatları antalya antalya eca antalya eca kombi